Fit check! Prague Science Film Fest letos prozkoumá naše zdraví.

Populárně-vědecké dokumenty, přednášky, diskuze a festivalová atmosféra. Přijďte  s námi opět zažít Prague Science Film Fest v kampusu České zemědělské univerzity v Praze! Potkáme se od 16. do 19. října 2023.

Letošním tématem je fit check! #fitcheck je jedním z trendů TikTok a Snapchat generace, který je využíván ve spojitosti s oblečením a komentováním toho, co máme zrovna na sobě a za kolik. V našem pojetí však fit check neodvozujeme od slova “outfit”, ale od fitness a celkové duševní i tělesné kondice člověka. Co děláme pro naše zdraví? Jak jsme na tom s prevencí? Jak naše zdraví ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme?

Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů návštěvnictvu nabídne ty nejlepší vědecké dokumenty z různých koutů světa  a přivítá hosty*ky z oblasti vědy a filmu z Česka i zahraničí. Filmový i doprovodný program bude pro všechny zdarma. Ty nejlepší filmy si z festivalu odvezou cenu, udělujeme opět i cenu Grand Prize společně s naším partnerským festivalem AFO.

PSFF pořádají Česká zemědělská univerzita v Praze a Univerzita Palackého v Olomouci.

Postupně budeme zveřejňovat více info o programu, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu, ať vám nic neunikne!

HLAVNÍ ORGANIZÁTOŘI:

POWERED BY: